Cuma, Mart 18, 2011

Şurdan burdan...

Blogların açılmasını bekliyorum, sanmayın ki hediye edecek eşyalar bitti, her gün bir yenisi ekleniyor , Leomio büyürken. Bu arada Pinocuma rica ettim, şahane bir aslan çizdi bana..çok bayıldığım..saol varol Pinocum..kralsın..

Bu ara üst dişlerini çıkarrtı, birini Hindistanda bir diğerini evlilik yıldönümümüzde gittiğimiz Heybeliadada..

Keyfimizi kaçırmadı hiç, aksine mutluolduk, daha keyifle yiyebilecek, daha hızlı büyüyecek diye.

Değinmk istediğim bir konu var. Diş fırçasına alıştırmak, biz 2 aylıktan itibaren eline diş fırcası alıştırmaları verdik, şimdi dişlerini macunsuz belki ama fırçalıyor..yemeklerden sonra..hem dişlerini kaşıyor hemde alışkanlık kazanıyor, bence mutlaka her bebeğe uygulanmalı, daha sonrasında elde diş fırçası peşinde koşacağınıza, ahanda şu ürünler mucize gibi..hemde BPA free..Ah birde oyun..çok önemli..biz bırakıyoruz tek başına oyun oynuyor..üstelikte kucaktan nefret ediyor..tavsiye ederim.

12 yorum:

Burcu dedi ki...

allahım bayılıyorum ben buna ya maşallah 41 kere Tanyam :) ben var ya erkek cocuklarına biraz uzaktan bakardım ama Leo bir başka hem de bambaşka :) öpesim var onu hem de çok mis mis :)

Tanya's dedi ki...

Burcuuuu,

gel gel öp kokla:)))

Çok sevecendir..

Pino dedi ki...

Leo'yu mıncırırım ben:D öpücükler:))

Özgür Turan dedi ki...

Tanyacım, hoşgelmişinizzz. Nedir Ali'nin o Hindistan fotoları yahuu bittim. O gülüşler bitiriyor beni.lütfen görüşelim bi çoluk çocuk. öpüyorum, hocaya selam. taşınma haberlerini aldım, çok mutlu oldum kendi adıma hahaha.

Tanya's dedi ki...

Pinocum,

Mncır..dilediğin gibi..sana borcluyuz:)))

Tanya's dedi ki...

Özgür,

Hindistan şahaneydi..biz bayıldık..oğlan bayıldı, anne bayıldı, çok verimli çalışmalar yaptık..

Bende taşınma işine pek sevindim kendi adıma..

Öpücük.

Ersin dedi ki...

Maşallah.... mahaşallah... :)

SerpiL dedi ki...

slm tanya bende blogunun okuyucusu aliş sevdalısı bir anneyim:)şimdi gözattım da hiç bir çıkar gözetmeden paylaşman ne kadar güzel.umarım gerçekten ihtiyacı olan çocuklara ulaşır.sağlıkla kal.

Tanya's dedi ki...

Sevgili,

40 kere değil mi ama:)))

Tanya's dedi ki...

Serpil,

Güzel sözler için bin teşekkür..ve inan ki bende öyle umuyorum.

Sevgiler kocaman,

Gülcan dedi ki...

merhaba Tanya.. çok takdir ettim düşüncelerini, paylaşımlarını. biz de bikaç blogcu eldenele adında bi blog açıp bu şekilde bi paylaşım başlatmıştık.. şimdilerde pek ilgilenemiyoruz gerçi ama.. :) ister istemez iyi niyeti suistimal etmeye çalışanlarla da karşılaşıyor insan. umarım senin karşına çıımaz öyleleri ve tüm paylaşımların gerçek ihtiyaç sahiplerine gider. takibinizdeyim bundan sonra.

Tanya's dedi ki...

Gülcan,

Çok teşekkürler..iyi niyeti suistimal elbette oluyor, belli bir süzgeç gözlüğüm var artık:))

Sevgiler,
Tanya