Cuma, Şubat 04, 2011

Leo ofiste.

Bugun bir ilk yaşıyorum. Leo Mio benimle ofiste, ofisin alt katındaki jujube'den acele oyun parkı ve yatak alındı. Sabah sevgili bıraktı bizi ofise, canım Kikiciğimin aldığı portatif mama sandalyesi kuruldu mutfağa, şu anda uyuyor odamda, her zamanki müzikleri eşliğinde, tüm gün burada olacak, çorbası, yoğurdu yanımızda, ramizden de köfte isteyeceğim ona..ilk yemek hovardalığını da yapacak bugün..birçok şeyin ilki bugün..anneliğin ilkleri...Battaniyesini unutmuşum, şalımı seriverdim üzerine, kokumla huzur içinde uyusun diye.

8 yorum:

KırmıZı WosWos dedi ki...

keyfi yerinde görünüyor belli ki mutlu :) bu beşikten bizde de var nereye gitsek yanımızda tatilde, yazlıkta çok işe yarıyor.

Elma Çekirdeğinin Annesi dedi ki...

çok tatlısınız sevgili Tanya... Ve Aliş belli ki çok huzurlu. sevgiler.

Tanya's dedi ki...

Kırmızı WosWos,

Çok mutlu çok, bende cok mutlu tabi:)))

Ben ofis için aldım, sonrada adaya götürürm dedim..bakalım.

Tanya's dedi ki...

Elma Çekirdeğinin Annesi,

Çok teşekkür ederiz..huzurluyuz hepimiz.

Ersin dedi ki...

canım oğul yahu her duruma uyum sağlar... çok yaşasın

Tanya's dedi ki...

Sevgili,

Hep böyle devam etsin.

uygarimizlahayat dedi ki...

Ayyyyyyy süper yaaaaaaaaaaaaaa Allahım ben nerde hata yaptım :((((( Benim kuzu hiçbiryere uyum sağlamıyor, Tanyaaaaaaaaaa bak yazdıklarını okurken 22 aya geri dönemeyeceğimi biliyorsun değil mi çatlayacağım burda ki benim ki hala emiyor gerisini sen düşün :(((((

Tanya's dedi ki...

Uygarımızla hayat,

Çatlama çatlama, ben oğlanı 5 günlükten beri heryere götürdüm ve oralarda uyumasına yardım ettim..önce ektim yani..cokta zorlandım, ama şimdi biçiyorum, birde 40ımda cocuk yaptığımdan bence evren bana uyumlu bir ruh gönderdi:))

Süt meselesi ayrı mevzu, ben cok az emzrdim ama pompa ile sağıp verdim hep ve hala veriyorum.